QUALEZEM - Výkopové a zemní práce

Areál TAJGA, ul. U Řeky, 720 00 Ostrava-Hrabová

elevate-area

Zemní a výkopové práce

Naše společnost se specializuje na provádění strojních výkopů pomocí kolových i pásových nakladačů. Díky nim jsme schopni efektivně a rychle provést výkopy potřebné pro různé stavební projekty. Navíc jsme vybaveni pro ruční výkopy rýh ve městech, což nám umožňuje pracovat i v obtížně přístupných prostředích.

Nabízíme také služby stržení a zpětného položení povrchu. To zahrnuje odstranění a opětovné položení různých typů povrchů, jako jsou asfaltové vrstvy, dlažby nebo betonové panely. Tímto způsobem můžeme připravit plochy pro další stavební práce nebo údržbu.

Service

Naše specializace

Naše služby zahrnují i přípravné práce pro různé druhy staveb. Bez ohledu na jejich rozsah nebo složitost se postaráme o drobné výkopové práce pro menší stavby, jako jsou zakládání domů nebo garáží. Stejně tak jsme schopni provádět rozsáhlé zemní práce pro výstavbu nových komunikací nebo budování inženýrských sítí, jako jsou vodovody, kanalizace nebo energetické přípojky.

Díky našemu širokému technickému vybavení jsme schopni plně vyhovět požadavkům zadavatele. Disponujeme moderními stroji a zařízeními, které nám umožňují provádět výkopy a zemní práce efektivně a s vysokou přesností. Snažíme se neustále investovat do nových technologií a vybavení, abychom zajistili nejvyšší kvalitu a spokojenost našich zákazníků.

MY CART (3 ITEMS)

product-thumb
Construct Map
Green / XL
3 × $198.00
product-thumb
Bridge product
Green / XL
2 × $88.00
product-thumb
Labour helmet
Green / XL
1 × $289.00
SPENT $199.00 MORE FOR FREE SHIPPING TOTAL: $556 PROCEED TO CHECKOUT VIEW CART