QUALEZEM - Výkopové a zemní práce

Areál TAJGA, ul. U Řeky 946, 720 00 Ostrava-Hrabová

elevate-area

QUALEZEM s.r.o., výkopové a zemní práce

Naše společnost poskytuje širokou škálu služeb v oblasti investiční výstavby a stavebnictví. Specializujeme se na inženýrskou činnost v investiční výstavbě, což zahrnuje projektování, plánování a realizaci stavebních projektů. Naši inženýři mají bohaté zkušenosti a odborné know-how v oblasti stavebního průmyslu.

Kromě toho nabízíme také zemní a výkopové práce. Naši kvalifikovaní pracovníci se postarají o efektivní a precizní vykopání potřebných základů a přípravu pozemku pro další stavební činnosti. Spolupracujeme s moderním strojním parkem, který nám umožňuje provádět práce rychle a profesionálně.

Nabízíme autodopravní služby pro přepravu materiálů, strojů a vybavení na staveniště. Naše spolehlivá dopravní flotila je vybavena moderními vozidly a naši řidiči jsou školeni v bezpečné dopravě.

Dalším zaměřením naší společnosti je výstavba přípojek pro inženýrské sítě. Zajišťujeme připojení budov a objektů k elektřině, vodovodu, kanalizaci a dalším inženýrským sítím. Naši specialisté se postarají o kvalitní a spolehlivou realizaci přípojek, přičemž dodržujeme platné technické normy a předpisy.

Máme také bohaté zkušenosti s protlaky komunikací. Provádíme rekonstrukce a úpravy stávajících komunikací, včetně výstavby nových přemostění a propojení. Naše týmy se starají o plynulý provoz během stavebních prací a dbají na minimální rušení pro okolní obyvatele.

MY CART (3 ITEMS)

product-thumb
Construct Map
Green / XL
3 × $198.00
product-thumb
Bridge product
Green / XL
2 × $88.00
product-thumb
Labour helmet
Green / XL
1 × $289.00
SPENT $199.00 MORE FOR FREE SHIPPING TOTAL: $556 PROCEED TO CHECKOUT VIEW CART