QUALEZEM - Výkopové a zemní práce

Areál TAJGA, ul. U Řeky 946, 720 00 Ostrava-Hrabová

elevate-area

Autodopravní služby

V rámci našich poskytovaných služeb jsme schopni zajistit dovoz a odvoz různých materiálů, jako je sut´, štěrk, písek a struska. Na základě pokynů a požadavků zadavatele je přepravujeme kamkoli na místo určené pro jejich použití. Naše společnost disponuje vhodnými nákladními vozidly a technikou, která umožňuje bezpečný a efektivní převoz těchto materiálů.

Kromě toho nabízíme také odvoz přebytečné suti a živice na skládku. Po dokončení stavebních prací může být potřeba odstranit nepotřebné materiály, které vznikly během výkopů, demolice nebo úprav povrchů. Zajišťujeme jejich bezpečný odvoz na příslušná místa určená pro jejich likvidaci. Zajišťujeme veškerou dopravu potřebných materiálů, zařízení a pracovníků na místo stavby a zpět. Naše profesionální řidičský personál je zodpovědný za bezpečné a spolehlivé doručení materiálů a vybavení na staveniště, čímž zajišťujeme plynulý průběh stavebních prací.

Spolupracujeme s řadou spolehlivých dodavatelů a skládek, abychom zajistili odpovídající přepravu a likvidaci materiálů v souladu s platnými předpisy a environmentálními standardy. Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti autodopravy v rámci stavebního průmyslu nám umožňují efektivně plnit potřeby našich zákazníků a zajišťovat kvalitní logistické řešení.

MY CART (3 ITEMS)

product-thumb
Construct Map
Green / XL
3 × $198.00
product-thumb
Bridge product
Green / XL
2 × $88.00
product-thumb
Labour helmet
Green / XL
1 × $289.00
SPENT $199.00 MORE FOR FREE SHIPPING TOTAL: $556 PROCEED TO CHECKOUT VIEW CART